Cnet Sp. z o.o. - O nas

CNET SP. Z O.O. jest firmą dostarczającą szeroki wachlarz rozwiązań na polskim rynku informatycznym. Działamy w  branży IT na terenie całego kraju. Zajmujemy się dostarczaniem  oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych.

W  swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Avast,  Kaspersky, ESET, F-Secure, Symantec, DeviceLock, NETASQ, SonicWall, G DATA, Trend Micro, Acronis, ArcaBit

Podstawowe obszary naszej działalności:

    - wdrażanie systemów zabezpieczeń i ochrony danych

   -  dystrybucja programów graficznych : Corel, Adobe, Pinnacle i innych

    - doradztwo informatyczne

    - wspieranie pracy grupowej

   -  realizacja dostaw sprzętu informatycznego i oprogramowania

    - audyt oprogramowania

    - umowy serwisowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz konserwacja sprzętu

   -  tworzenie aplikacji i odzyskiwanie danych

Spółka stale prowadzi badania satysfakcji Klientów, co pozwala na kontrolę poziomu świadczenia usług oraz szybkie reagowanie na potencjalne zagrożenia.

Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej współpracy z naszą firmą jest doskonale wykształcona i kompetentna kadra oraz nasi partnerzy - najwięksi światowi producenci oprogramowania i sprzętu, których autoryzacje posiadamy. Są to m.in. Microsoft, HP, IBM, Symantec, Lenovo, Novell, i wiele innych.

Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych technologii i usług najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

BRAK